Witaj w Panek Clinic!
KONTAKT
kontakt@panekclinic.pl
Tel: 724 761 724
Tel: 724 771 724

Medycyna estetyczna

Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyborem ekskluzywnych zabiegów medycyny estetycznej, które podkreślają naturalną urodę i zapewniają skuteczne rezultaty. Odkryj, dlaczego nasi klienci cenią nasze doświadczenie i profesjonalizm, a także jak nowoczesne technologie łączą się z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Poniżej prezentujemy nowoczesne, bezpieczne oraz sprawdzone rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej oferowane przez Panek Clinic.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Hydrosomy

Połączenie osocza bogato-płytkowego koenzymów oraz aminokwasów to nowoczesna metoda za sprawą której dochodzi do wygładzenia zmarszczek, wyrównania kolorytu skóry, poprawy jej napięcia, elastyczności oraz gęstości. Jest to najbezpieczniejsza procedura bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych. Hydrosomy powodują pobudzenie naturalnego potencjału skóry do regeneracji aktywując namnażanie fibroplastów odpowiedzialnych za produkcję kolagenu.

W dużej mierze niwelują zmarszczki pod oczami, na czole czy zmarszczki palacza, silnie odmładzają szyję a także dekolt. HYDROSOMY są także stosowane po innych zabiegach medycyny estetycznej, ponieważ przyspieszają gojenie i koją podrażnienia. Osiąga również doskonałe efekty w terapiach leczenia blizn oraz łysienia wzmacniając włosy i ograniczając ich wypadanie.

Zaletą tego zabiegu jest to że skóra wygląda zjawiskowo już na następny dzień i nadaje się na nałożenie make up-u.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

DNA RICH

DNA RICH to innowacyjny zabieg podczas którego wykonuje się 18 000 nakłuć na minutę jedynym w Polsce urządzeniem skinpen z odpowiednim światłem ledowym następnie wprowadzamy peptydy ,czynniki wzrostu ,kwas ferulowy – efektem zabiegu jest ochrona przed mutacjami genetycznymi i duży wpływ na przebudowę skóry na poziomie DNA komórki Skinpen z odpowiednim światłem led : Czerwony – pobudzenie kolagenu i elastyny Zielony – oczyszczenie Niebieski – uszczelnienie naczyń krwionośnych Fioletowy – przeciwtrądzikowe Żółte – rozświetlenie

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie, jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego produkcja stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Lifting Afrodyty

Połączenie 2 metod zabiegowych: nici liftingujących sexy wektor oraz kwasu hialuronowego odpowiednio deponowanego w miejsca wyrównania ubytków objętości twarzy. Kwas hialuronowy wolumetryczny pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Natomiast nici liftingujące sexy wektor mają zdolność mechanicznego unoszenia tkanek, zapewniając prawdziwy i jednocześnie bardzo naturalny efekt liftingu. Połączenie tych 2 metod daje spektakularny efekt utrzymujący się od 8-16 miesięcy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

Lifting Ateny

Lifting Ateny – podbródka – jest to wektorowa implantacja nici z haczykami w odpowiedniej warstwie skóry tak aby unieść wiotką skórę. Technika tunelowa implantacji nici pozwala uzyskać piękny efekt a także wyrazisty kąt żuchwy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

Lifting Domino

Dzięki zastosowaniu wypełniacza ART FILLER® VOLUME, zabieg Efekt domina to efekty nieinwazyjnego liftingu oraz przywrócenia młodzieńczych proporcji twarzy, przy zachowaniu jej naturalnego wyglądu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

 

Lifting skroniowy

Implantacja nici wrzecionowatych od przestrzeni okolojarzmowej powoduje piękne wypłycanie bruzd nosowo wargowych napięcie skory pod oczami oraz naturalne uniesienie policzków.

Dzięki temu mamy do czynienia z wielowymiarowym efektem liftingu, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny, ale także spektakularny sposób.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Lifting Madonny

Maksymalne wyszczuplenie dolnej partii twarzy oraz uzyskanie pięknego owalu twarzy.

Połączenie 3 zabiegów:

 1. USUNIĘCIE PODUSZEK TŁUSZCZOWYCH BICHATA ( zmniejszenie objętości policzków )
 2. LIFT AFRODYTY ( uniesienie wiotkiej skóry na twarzy )
 3. LIFT PODBRÓDKA ATENA ( podkreślenie kąta żuchwy )

Zabieg w znieczuleniu miejscowym. Okres rekonwalescencji do 2 tyg.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

 

Lipoliza podbródka

Zabieg polega na deponowaniu w tkance tłuszczowej preparatu na bazie fosfatydylocholiny będącej substancją występującą w ludzkim organizmie. W medycynie od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych czy też redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina podawana bezpośrednio w tkankę tłuszczową powoduje rozpad komórek tłuszczowych i uwalnianie trójglicerydów, tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. Lipoliza iniekcyjna to obecnie najnowocześniejsza metoda, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia z okolic podbródka (czytaj więcej)

Zabieg powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Czasem wystarczający jest jeden zabieg. Terapia powinna być uzupełniona zabiegami pobudzającymi układ limfatyczny, które pomogą w szybszym metabolizowaniu i usuwaniu komórek tłuszczowych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

 

Foxy eyes

Niechirurgiczne podniesienie powieki górnej oraz wyprofilowanie brwi. Natychmiastowy efekt w 15 minut.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Marylin Monroe

Połączenie trzech bezbolesnych zabiegów, które sprawią, że Twoja skóra będzie wyglądać pięknie, zdrowo i młodo. Laser kryształowy, juvenus strong oraz ski pen! Doskonały przed wielkimi wydarzeniami, galami, eventami, ślubami a także Bożym Narodzeniem oraz Sylwestrem.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Mezoterapia

To bardzo skuteczna i bezpieczna metoda dostarczania substancji aktywnych bezpośrednio do skóry właściwej. Dysponujemy kilkoma metodami mezoterapii takimi jak tradycyjna mezoterapia mikroigłowa, dermapen, roller. Każda z tych metod poza umożliwieniem podania substancji w miejsce jej najlepszego wchłaniana, powoduje pobudzenie naturalnych procesów regeneracji skóry oraz produkcji kolagenu. Dzięki bardzo szerokiemu wachlarzowi koktajli czyli mieszanek substancji aktywnych technikę tą możemy wykorzystać do:

 • Nawilżenia i odżywienia skóry
 • Ujędrnienia skóry
 • Ujednolicenia kolorytu skóry i niwelacji przebarwień
 • Uelastycznienia i zmniejszenia widoczności popękanych naczynek
 • Rewitalizacji skóry i niwelacji zmarszczek
 • Redukcji blizn i rozstępów
 • Redukcji cieni pod oczami
 • Redukcji cellulitu
 • Zagęszczenia włosów

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Umów wizytę

 

Monopolaryzacja

Monopolaryzacja  twarzy szyi dekoltu. 540 igieł z prądem radiofrekwencji  monopolarnej z elektroporacją powoduje maksymalne podgrzanie tkanek z jednoczesnym zagęszczeniem skóry poprzez mikronaklucia  a także wtłoczenie substancji aktywnych dla uzyskania efektu świeżości.

Efekty: lifting, napięcie, piękny kolor skóry, maksymalne zagęszczenie, wyrównanie struktur skóry.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Miss by Panek Clinic

Piękna skóra Twojej twarzy już po 1 zabiegu Jest to połączenie zabiegów: laser perłowy odpowiedzialny za światłoterapię kolagenową, której efektem jest wyrównanie kolorytu a skóra twarzy wygląda na wypoczętą; skin pen odpowiedziany za maksymalna regenerację skóry oraz płatki Golden Eye + maska hialuronowa odpowiedzialne za napięcie i nawilżenie skóry twarzy i skóry wokół oczu.

Po tym zabiegu Twoja skóra będzie wyglądać zdrowo, pięknie i naturalnie. Zabieg przeznaczony dla każdej grupy wiekowej.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Nemezis

Zabieg dzięki  któremu otrzymujemy piękny zarys kąta żuchwy. Odpowiednia technika podania kwasu hialuronowego połączona z implantacją nici wektorowych pozwala uzyskać wyraźny, dolny owal twarzy. Zabieg w znieczuleniu stomatologicznym.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Orchidea Eye

Jest to najnowocześniejsza metoda likwidacji ubytków tłuszczowych pod oczami oraz niwelowanie cieni wokół oczu. Połączenie NIEHIGROSKOPIJNEGO kwasu hialuronowego oraz stymulatorów aminokwasowych już po 1 zabiegu dają maksymalną poprawę wyglądu skóry pod oczami.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Nici PDO

Nici PDO zostały wymyślone w Korei i bardzo szybko stały się popularne na całym świecie. Zaletą tych nici jest bardzo płynne przejście przez tkanki, dzięki czemu eliminuje się uszkodzenie struktur podczas implantacji. Zabieg polega na wszczepianiu pod skórę degradowalnych nici, które stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, dzięki czemu skóra staje się gładsza, zmarszczki znikają, skóra uelastycznia się co daje efekt liftingu. Korzystając z tej metody możemy uzyskać:

 • Lifting wybranych okolic twarzy (nici liftingujące sexy wektor)
 • Modelowanie owalu twarzy
 • Lifting szyi i dekoltu (nici liftingujące sexy wektor)

Pierwsze efekty widoczne są od razu, jednak po 1-2 tygodniach zaleca się wizytę kontrolną. Największa poprawa stanu skóry jest jednak widoczna po 2-3 miesiącach, kiedy to zaczyna być indukowany nowy kolagen. Efekt zabiegu jest długotrwały, utrzymuje się nawet do 2 lat.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Skinpen

To nowa, globalna strategia anty-age, osiągająca efekt pełnego liftingu, przywracająca prawidłowy kształt owalu twarzy oraz poprawiająca strukturę tkanki podskórnej bez użycia skalpela. Program adresowany jest do białek – progerin, które decydują o tempie starzenia się komórek. Zabieg dla każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn po 40 roku życia. Polecany szczególnie dla skóry wymagającej ujędrnienia i napięcia.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Szyja Wenus

Gładka wyszczuplona szyja już po 1 zabiegu. Najnowsza technika odmłodzenia szyi poprzez odpowiednie podanie toksyny botulinowej oraz dużego stężenia stymulatora tkankowego. Zabieg w ciągu 14 dni daje efekty wygładzenia bruzd poprzecznych szyi a także maksymalnego napięcia skóry.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Usta Mona Lisa

Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego nowej generacji. Uzyskujemy naturalne, odświeżone i nawilżone usta. Dodatkowo dzięki najnowszej technice podania kwasu hialuronowego uzyskujemy pięknie podkreśloną czerwień wargową ust bez jej nadmiernego powiększenia.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Toksyna botulinowa
Potocznie nazywana botoxem jest naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przesyłanie impulsów między nerwami a mięśniami. Jej zastosowanie powoduje osłabienie lub zahamowanie skurczów porażonego mięśnia. Toksyna botulinowa w większych dawkach stosowana jest w leczeniu różnych chorób neurologicznych przebiegających z nadmiernym napięciem mięśni. W medycynie estetycznej stosuje się bardzo małe dawki toksyny, które nie mają wpływu na inne elementy układu nerwowego poza okolicą w której została podana. Zabiegi z wykorzystaniem botuliny znajdują zastosowanie w:
 • Likwidacji zmarszczek mimicznych
 • Niwelowanie migrenowych bólów głowy
 • Niwelowanie objawów bruksizmu
 • Likwidacja nadpotliwości

Efekt działania pojawia się po około 7 dniach i utrzymuje przez 4-6 miesięcy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Żuchwa Adonisa (męskie rysy twarzy)

Profilowanie dolnego owalu twarzy u mężczyzny za pomocą podania kwasu hialuronowego nad mięsień żuchwowy i wzdłuż gałęzi żuchwy w kierunku brody. Także podkreślenie modelowych rysów twarzy w środkowej części twarzy. W celu podkreślenia kąta żuchwy zastosowane są nici liftingujące. Najlepszy efekt widoczny

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

 

Umów wizytę na wybrany zabieg

Zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej w Warszawie

Zabiegi medycyny estetycznej nie tylko dają możliwość poprawienia urody, ale także pozwalają skutecznie pozbyć się nieestetycznych defektów i zmian na skórze twarzy oraz ciała, które często są źródłem poważnych kompleksów. Współczesna medycyna estetyczna dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem, jak również odpowiednimi technikami medycznymi, co w oparciu o szeroką wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów z tej dziedziny daje praktycznie nieograniczone możliwości przeprowadzania niezwykle skutecznych terapii i zabiegów korygujących urodę, a zarazem poprawiających jakość życia pacjentów. Z naszych usług korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy poprawiając drobne niedoskonałości urody, jak również wykonując bardziej inwazyjne zabiegi mogą się spodziewać doskonałych efektów naszych działań.

Masz pytania dotyczące zabiegu?

Z przyjemnością na nie odpowiemy

Zostaw kontakt – oddzwonimy

Zasady polityki prywatności

Skontaktuj się z nami

Telefon

+ 48 724 761 724
+ 48 724 771 724