Witaj w Panek Clinic!
KONTAKT
kontakt@panekclinic.pl
Tel: 724 761 724
Tel: 724 771 724

Klinika medycyny estetycznej

Poznaj Panek Clinic

O Klinice

POZNAJ Panek clinic

Panek Clinic zrodziła się z pasji i umiłowania do piękna. Naszym celem jest dążenie do zdrowia i pełnego zadowolenia naszych Gości. Specjalizujemy się w nowoczesnych, bezpiecznych i sprawdzonych klinicznie zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Szeroki wachlarz usług naszej kliniki opiera się na współpracy wyłącznie z renomowanymi markami  między innymi Filorga Poland, Skeyndor i wiele innych.

Wśród wielu klinik medycyny estetycznej w Warszawie, wyróżnia nas kompleksowa oferta usług oraz rewolucyjne, przynoszące spektakularne efekty terapie. Na otwarciu Panek Clinic pojawiło sie wiele gwiazd miedzy innymi Anna Powierza, Agata Nizińska, Karolina Pilarczyk, Joanna Kurowska i Paulina Drażba, które wspierają uznanego doktora medycyny estetycznej, Macieja Panka – jednego z laureatów plebiscytu Gala Beauty Stars. Dodatkowo nasza Klinika jest zdobywcą wielu cennych wyróżnień miedzy innymi:

  • Wiktoria – Fotel Lidera 2017 dla Panek Clinic,
  • Nagroda Fashion TV 2018 za najlepsze miejsce na mapie Warszawy,
  • Lwy Biznesu 2018, Osobowość Biznesu dla Lekarza Macieja Panek oraz Panek Clinic,
  • Prestiżowy Produkt Roku dla Panek Clinic za najwyższą jakość usług w 2019 roku.

Dodatkowo bardzo często naszą pracę można zobaczyć w popularnych programach tv, gdzie jako specjaliści z dziedzin piękna współtworzymy wspaniałe wizerunki metamorfoz bohaterów programu. “Po drugiej stronie lustra” dla Polsat Cafe, gdzie program okazał sie hitem stacji, a Lekarz Maciej Panek uznaną osobowością telewizyjną bardzo lubianą i chętnie oglądaną przez widzów. Bohaterkami programu było piętnaście kobiet, które nienawidzą spoglądać w lustro. Każdej z nich los odebrał urodę i wiarę w siebie.

Jakość usług świadczona przez Panek Clinic została doceniona również poprzez angaż w programie Mai Sablewskiej “Sablewskiej Sposób Na Modę”, emitowanym na TVN Style. Dziewiąta edycja “Sablewskiej sposób na modę” to dziesięciu bohaterów, dziesięć nowych historii i dziesięć różnych problemów, z którymi się zmagają.

Wspaniałe metamorfozy wykonane przez zespół Panek Clinic zostały przedstawione w programie telewizyjnym “Ślub marzeń” z Izabelą Janochowską, emitowanym na TVN Style.

Klinika współpracuje z najstarszym konkursem piękna i wyborami Miss Polonia, gdzie zawsze dba o piękny wizerunek Miss przez cały rok.

Panek Clinic jest jedną z wyjątkowych i eksluzywnych klinik zlokalizowana w samym centrum Warszawy. Atutem Kliniki jest wprowadzanie wielu nowości światowych, co pozwala zapewnić zabiegi na najwyższym poziomie docenione przez gwiazdy telewizyjne.

Mobilna klinika

Warszawa ul. Pory 58 LU-2

Poznań (Skórzewo) ul. Pasikonika 9

Gdynia Al.Zwycięstwa 220

 Kraków (Zabierzów) ul.Krakowska 317

Zgorzelec (Lubań) ul. Spokojna 16

Katowice ul. Puchały 6/6

Szczecin. PL. Brama Portowa 1

Adres

ul. Pory 58 LU-2 30,
02-727 Warszawa

Telefon

+ 48 724 761 724
+ 48 724 771 724

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 12:00 – 20:00
Sobota i niedziela: nieczynne