Witaj w Panek Clinic!
KONTAKT
kontakt@panekclinic.pl
Tel: 724 761 724
Tel: 724 771 724

Laseroterapia

Zapraszamy do odkrycia skuteczności i profesjonalizmu naszej specjalistycznej usługi laseroterapia, która doskonale podkreśla naturalną urodę. Dzięki zaawansowanym technologiom i indywidualnemu podejściu, zapewniamy efektywne rezultaty dla każdego pacjenta. Poniżej prezentujemy nowoczesne, bezpieczne oraz sprawdzone rozwiązania z zakresu laseroterapii oferowane przez Panek Clinic

Zabiegi z zakresu laseroterapii

Laser erbowy

Laserowy resurfacing (LASER  ERBOWO YAGOWY) twarzy to sposób na odmłodzenie skóry bez skalpela. Całościowa poprawa jakości skóry następuje dzięki wiązce światła, które wykonuje w skórze tysiące niewidocznych gołym okiem mikro uszkodzeń. Takie mikroskopijne uszkodzenia są potrzebne, ponieważ w ich miejscu organizm wytwarza nową, lepszą tkankę. Skóra młodnieje sama, my ją tylko do tego mobilizujemy. Dzięki zabiegom resufejsingu laserowego możemy uzyskać znaczne:

 • odmłodzenie skóry
 • poprawię gęstość i jędrności skóry
 • lifting skóry
 • lifting powiek
 • likwidację blizn, zmarszczek i rozstępów
 • zwężenie porów skóry
 • edukcję przebarwień oraz ujednolicenie kolorytu skóry

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

Laser kryształowy

Zagęszczenie skóry wraz z głębokim liftingiem, obkurczenie porów, redukcja zmian grawitacyjnych i bruzd.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

Laser perłowy

Lifting naskórka i głębszych warstw skóry, rozświetlenie i wygładzenie skóry, redukcja drobnych zmarszczek, usuwanie hiperpigmentacji oraz delikatnych zmian naczyniowych, obkurczenie porów.

Wskazania:

 • trądzik
 • rozszerzone pory
 • termolifting
 • rumień

Zabieg bezbolesny, nie uszkadza naskórka.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

Zabieg LAFAYETTE

Laser erbowy trójnóg jest to najnowsza generacja lasera która sprawi ze Twoja skóra będzie gładka i jędrna i rozświetlona.

Zabieg jest bezbolesny, skóra lekko zaczerwieniona przez max 3 dni następnie lekkie łuszczenie się.

Efekt zastosowania zabiegu LAFAYETTE

 • Oczyszczenie skóry
 • Wygładzenie skóry
 • Wyrównanie kolorytu
 • Maksymalne napięcie
 • Złuszczanie starego naskórka

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

Zabiegi bankietowe

Laser kryształowy – działa emitując falę o wysokiej energii światła, które po skupieniu się na określonym stanie skóry wytwarza ciepło i wpływają na ujędrnienie wewnętrznych włókien kolagenowych, obkurczenie widocznych porów na skórze i wyłyceniu bruzd . Dzięki czemu w widoczny i natychmiastowy sposób podnosi owal twarzy, eksponując piękną linię żuchwy i owal twarzy. Poprawia także koloryt skóry.

Kriolift –  przeciwieństwie do lasera kryształowego nie rozgrzewa a działa temperaturą minusową – jego końców schładza miejscowo skórę do -30 stopni i już jeden zabieg pozwala zredukować zmarszczki i opuchliznę wokół oczu. Stosowany jako zabieg modelujący wyraźnie ujędrnia i odmładza skórę. Jest idealnym zabiegiem przed „wielkim wyjściem” bowiem znakomicie odświeża i odmładza skórę już po pierwszym zabiegu. Poprawia mikrokrążenie i dotlenienia skórę. Jest to doskonała metoda ujędrniania zwiotczałej, wrażliwej i zmęczonej skóry, powodująca wzrost jej napięcia i sprężystości. Bardzo dobre efekty terapeutyczne widoczne są w przypadku skór: naczynkowych, trądzikowych w tym z trądzikiem różowatym oraz skłonnych do podrażnień.

Lampa LED – to nowoczesny przyrząd medyczny wykorzystujący światło LED Strumień światła penetrując skórę i docierając do wnętrza komórki pobudza zachodzące wewnątrz niej procesy. Naświetlania światłem LED jest porównywalne do działania wiązki lasera. Światło czerwone – docierając do głębokich warstw skóry stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co ma odzwierciedlenie w poprawie elastyczności, redukcji przebarwień i spłyceniu zmarszczek. Przyspiesza ono też krążenie krwi, gojenie ran oraz łagodzi stany zapalne i zaczerwienienie.
Po 30 minutach pracy lampy pod która leży się komfortowa skóra jest napięta rozświetlona a zmarszczki spłycone.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz cennik

Umów wizytę

Czym jest laseroterapia?

Nowoczesna medycyna estetyczna wykorzystuje zaawansowany technologicznie sprzęt i innowacyjne techniki medyczne umożliwiające przeprowadzanie skutecznych zabiegów poprawiających urodę, jak również pozwalających efektywnie pozbyć się mało estetycznych zmian skórnych. W naszej klinice medycyny estetycznej znajdującej się w Warszawie oraz w Klinice mobilnej  posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem, który znacząco ułatwia prace naszych specjalistów i umożliwia bezpieczne przeprowadzanie wielu rodzajów efektywnych zabiegów, między innymi laseroterapii, która daje doskonałe efekty.

Laseroterapia to specjalistyczne zabiegi terapeutyczne, które wykonuje się przy pomocy lasera, urządzenia emitującego wiązkę promieniowania elektromagnetycznego, znajdującego szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. W naszych Klinikach w całej  Polsce laseroterapia jest powszechnie wykorzystywana. Laser znajduje zastosowanie podczas przeprowadzania zabiegów odmładzających skórę. Przy jego pomocy wykonuje się między innymi peeling laserowy czy resurfacing, efektywne zabiegi odmładzające, znacznie poprawiające strukturę skóry, jej jędrność, elastyczność i koloryt. Zabiegi laseroterapii wykorzystuje się także do trwałego usuwania blizn, rozstępów i w wielu innych problemach.

Umów wizytę na wybrany zabieg

Zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej w Warszawie

 W  PANEK CLINIC laseroterapia jest zabiegiem powszechnie wykonywanym. Cena zabiegów nie jest zbyt wygórowana, dlatego coraz więcej pacjentów decyduje się na zabiegi laserowe. PANEK CLINIC  zaprasza na skuteczną laseroterapię. Nasze zabiegi są niezwykle efektywne, a przede wszystkim w pełni bezpieczne.

Masz pytania dotyczące zabiegu?

Z przyjemnością na nie odpowiemy

Zostaw kontakt – oddzwonimy

Zasady polityki prywatności

Skontaktuj się z nami

Telefon

+ 48 724 761 724
+ 48 724 771 724