Lifting okolic twarzy dzięki niciom liftingującym PDO

Uroda człowieka to jego piękna twarz. Dlatego właśnie tak popularne są różnego rodzaju kremy i kuracje, które mają na celu nawilżyć skórę, zwiększyć jej sprężystość oraz zredukować zmarszczki. Metody te są jednak mniej lub bardziej skuteczne i zwykle nie spełniają naszych oczekiwań. Na szczęście nie ma jednak konieczności, aby od razu sięgać po lifting chirurgiczny, możliwy jest bowiem niezwykle skuteczny lifting bez skalpela.

Wyjątkowo skuteczny zabieg, jakim jest lifting twarzy nićmi PDO, przeprowadzany jest w naszej klinice medycyny estetycznej w Warszawie. Wykorzystywane przez nas nici liftingujące PDO, to opracowane w Korei biodegradowalne włókna wykonane z polidioksanonu, które zostają wstrzyknięte w skórę, gdzie powoli rozkładają się, pobudzając tym samym syntezę kolagenu oraz fibroblastów, co pozwala na naturalny lifting twarzy. Nici PDO wyjątkowo płynnie przechodzą przez tkanki skóry, co zupełnie niweluje ryzyko ich uszkodzenia w trakcie wykonywanego zabiegu.

Sprawdź lifting bez skalpela w Warszawie!

Odmładzanie nićmi PDO pozwala na wyraźną poprawę kondycji skóry, która staje sięzauważalnie bardziej jędrna i nawilżona. Rysy twarzy zostają wygładzone, a zmarszczki zdecydowanie mniej widoczne. Działanie nici z polidioksanu jest nieco zbliżone do efektów, jakie daje zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej, nici PDO nie wywołują jednak paraliżu mięśni mimicznych. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są tuż po jego wykonaniu, a utrzymują się nawet przez 2 lata.

Warszawa to gęsto zaludnione miasto, w którym zlokalizowanych jest szczególnie wiele salonów medycyny kosmetycznej. Jednak nas na tle konkurencji wyróżnia nie tylko idealna lokalizacja w samym centrum miasta i zatrudniany przez nas doświadczony personel, który prezentuje swoją pracą najwyższy profesjonalizm. Naszą klinikę medycyny estetycznej wyróżnia również niezwykle atrakcyjny cennik, dzięki czemu nawet cena tak specjalistycznego i nowoczesnego zabiegu jak lifting twarzy nićmi PDO jest stosunkowo niska, co przyciąga do nas wielu klientów, pragnących odmłodzić skórę swojej twarzy za pomocą tej rewolucyjnej metody.