Lifting naskórka i głębszych warstw skóry, rozświetlenie i wygładzenie skóry, redukcja drobnych zmarszczek, usuwanie hiperpigmentacji oraz delikatnych zmian naczyniowych, obkurczenie porów.

Wskazania:

 • trądzik
 • rozszerzone pory
 • termolifting
 • rumień

Zobacz cennik

Laserowy resurfacing (LASER FRAKCYJNY) twarzy to sposób na odmłodzenie skóry bez skalpela. Całościowa poprawa jakości skóry następuje dzięki wiązce światła, które wykonuje w skórze tysiące niewidocznych gołym okiem mikro uszkodzeń. Takie mikroskopijne uszkodzenia są potrzebne, ponieważ w ich miejscu organizm wytwarza nową, lepszą tkankę. Skóra młodnieje sama, my ją tylko do tego mobilizujemy. Dzięki zabiegom resufejsingu laserowego możemy uzyskać znaczne:
 • odmłodzenie skóry
 • poprawię gęstość i jędrności skóry
 • lifting skóry
 • lifting powiek
 • likwidację blizn, zmarszczek i rozstępów
 • zwężenie porów skóry
 • edukcję przebarwień oraz ujednolicenie kolorytu skóry

Zobacz cennik

Zagęszczenie skóry wraz z głębokim liftingiem, obkurczenie porów, redukcja zmian grawitacyjnych i bruzd.

Zobacz cennik

\Wielopoziomowe leczenie i redukcja zmian naczyniowych, rozjaśnienie i wygładzenie skóry, zmniejszenie reaktywności skóry i wrażliwości naczynkowej.

Zobacz cennik

Niechirurgiczne wyszczuplenie dolnej części twarzy za pomocą wiązki światła lasera.

Zobacz cennik

Laseroterapia w Warszawie

Nowoczesna medycyna estetyczna wykorzystuje zaawansowany technologicznie sprzęt i innowacyjne techniki medyczne umożliwiające przeprowadzanie skutecznych zabiegów poprawiających urodę, jak również pozwalających efektywnie pozbyć się mało estetycznych zmian skórnych. W naszej klinice medycyny estetycznej znajdującej się w Warszawie posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem, który znacząco ułatwia prace naszych specjalistów i umożliwia bezpieczne przeprowadzanie wielu rodzajów efektywnych zabiegów, między innymi laseroterapii, która daje doskonałe efekty.

Laseroterapia to specjalistyczne zabiegi terapeutyczne, które wykonuje się przy pomocy lasera, urządzenia emitującego wiązkę promieniowania elektromagnetycznego, znajdującego szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. W naszej klinice, która zlokalizowana jest w Warszawie laseroterapia jest powszechnie wykorzystywana. Laser znajduje zastosowanie podczas przeprowadzania zabiegów odmładzających skórę. Przy jego pomocy wykonuje się między innymi peeling laserowy czy resurfacing, efektywne zabiegi odmładzające, znacznie poprawiające strukturę skóry, jej jędrność, elastyczność i koloryt. Zabiegi laseroterapii wykorzystuje się także do trwałego usuwania zbędnego owłosienia, usuwania blizn, rozstępów, cellulitu i wielu innych problemach. W naszej klinice znajdującej się w Warszawie laseroterapia jest zabiegiem powszechnie wykonywanym. Cena zabiegów nie jest zbyt wygórowana, dlatego coraz więcej pacjentów decyduje się na zabiegi laserowe. Warszawa zaprasza na skuteczną laseroterapię. Nasze zabiegi są niezwykle efektywne, a przede wszystkim w pełni bezpieczne.