Fotomedycyna światłem LED Celluma w naszej klinice Panek Clinic.

Idealne rozwiązanie na:

  • zmniejszenie  oznak starzenia się skóry;
  • łagodzenie bóli i eliminacje trądzika;
  • doskonale sprawdza się w regeneracji skóry po zabiegach medycyny i chirurgii estetycznej;
  • skraca czas gojenia tkanek i działa wspomagająco w uzyskaniu spektakularnego efektu końcowego.

LIFTING DOMINO

Dzięki zastosowaniu wypełniacza ART FILLER® VOLUME, zabieg Efekt domina to efekty nieinwazyjnego liftingu oraz przywrócenia młodzieńczych proporcji twarzy, przy zachowaniu jej naturalnego wyglądu.

Zobacz cennik.  

MARYLIN MONROE

Połączenie trzech bezbolesnych zabiegów, które sprawią, że Twoja skóra będzie wyglądać pięknie, zdrowo i młodo. Laser kryształowy, juvenes strong oraz ski pen! Doskonały przed wielkimi wydarzeniami, galami, eventami, ślubami a także Bożym Narodzeniem oraz Sylwestrem.

Przyjdź do naszej kliniki jedyne 48h wcześniej, a sprawimy, że będziesz gwiazdą wieczoru.

Potocznie nazywana botoxem jest naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przesyłanie impulsów między nerwami a mięśniami. Jej zastosowanie powoduje osłabienie lub zahamowanie skurczów porażonego mięśnia. Toksyna botulinowa w większych dawkach stosowana jest w leczeniu różnych chorób neurologicznych przebiegających z nadmiernym napięciem mięśni. W medycynie estetycznej stosuje się bardzo małe dawki toksyny, które nie mają wpływu na inne elementy układu nerwowego poza okolicą w której została podana. Zabiegi z wykorzystaniem botuliny znajdują zastosowanie w:

Efekt działania pojawia się po około 7 dniach i utrzymuje przez 4-6 miesięcy.

Zobacz cennik

LIFTING AFRODYTY

Połączenie 2 metod zabiegowych: nici liftingujących sexy wektor oraz kwasu hialuronowego odpowiednio deponowanego w miejsca wyrównania ubytków objętości twarzy. Kwas hialuronowy wolumetryczny pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.

Natomiast nici liftingujące sexy wektor mają zdolność mechanicznego unoszenia tkanek, zapewniając prawdziwy i jednocześnie bardzo naturalny efekt liftingu. Połączenie tych 2 metod daje spektakularny efekt utrzymujący się od 8-16 miesięcy.

LIFTING ATENY

Wektorowa implantacja nici z haczykami w odpowiedniej warstwie skóry tak aby unieść wiotką skórę. Technika tunelowa implantacji nici pozwala uzyskać piękny efekt a także wyrazisty kąt żuchwy.

SZYJA WENUS

Połączenie trzech metod zabiegowych: nici liftingujących odpowiedzialnych za lifting szyi oraz podbródka na poziomie skórnym; nukleofilu powodującego maksymalne pobudzenie włókien kolagenowych na poziomie komórkowym oraz botoksu odpowiedzialnego za naciągnięcie skóry!

SHOT MŁODOŚCI – dla Mężczyzn

To połączenie metod: botox 3 okolice; eye contour; 3ml kwasu hialuronowego Fillmed Volume oraz skin pen! Połączenie tych metod zabiegowych dają niesamowity efekt już po kilku dniach od wykonania tego zabiegu.

MISS BY PANEK CLINIC

Piękna skóra Twojej twarzy już po 1 zabiegu Jest to połączenie zabiegów: laser perłowy odpowiedzialny za światłoterapię kolagenową, której efektem jest wyrównanie kolorytu a skóra twarzy wygląda na wypoczętą; skin pen odpowiedziany za maksymalna regenerację skóry oraz płatki Golden Eye + maska hialuronowa odpowiedzialne za napięcie i nawilżenie skóry twarzy i skóry wokół oczu.

Po tym zabiegu Twoja skóra będzie wyglądać zdrowo, pięknie i naturalnie. Zabieg przeznaczony dla każdej grupy wiekowej.

NEMEZIS

Zabieg dzięki  któremu otrzymujemy piękny zarys kąta żuchwy. Odpowiednia technika podania kwasu hialuronowego połączona z implantacją nici wektorowych pozwala uzyskać wyraźny, dolny owal twarzy. Zabieg w znieczuleniu stomatologicznym.

Zobacz cennik

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie, jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego produkcja stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość. Preparaty zawierające usieciowany kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają i ujędrniają skórę, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem. Przy pomocy techniki wypełnień kwasem hialuronowym możemy:

Preparaty do wypełnień kwasem hialuronowym mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry daje bardzo naturalny efekt. Zabiegi te są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć.

Zobacz cennik

Nici PDO zostały wymyślone w Korei i bardzo szybko stały się popularne na całym świecie. Zaletą tych nici jest bardzo płynne przejście przez tkanki, dzięki czemu eliminuje się uszkodzenie struktur podczas implantacji. Zabieg polega na wszczepianiu pod skórę degradowalnych nici, które stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, dzięki czemu skóra staje się gładsza, zmarszczki znikają, skóra uelastycznia się co daje efekt liftingu. Korzystając z tej metody możemy uzyskać:

  • Lifting wybranych okolic twarzy (nici liftingujące sexy wektor) (czytaj więcej)
  • Modelowanie owalu twarzy (czytaj więcej)
  • Lifting szyi i dekoltu (nici liftingujące sexy wektor) (czytaj więcej)
  • Poniesienie i modelowanie kształtu piersi (czytaj więcej)
  • Podniesienie i ujędrnienie zwiotczałej skóry na pośladkach, udach, brzuchu i ramionach (czytaj więcej)

Pierwsze efekty widoczne są od razu, jednak po 1-2 tygodniach zaleca się wizytę kontrolną. Największa poprawa stanu skóry jest jednak widoczna po 2-3 miesiącach, kiedy to zaczyna być indukowany nowy kolagen. Efekt zabiegu jest długotrwały, utrzymuje się nawet do 2 lat.

Zobacz cennik

Zabieg polega na deponowaniu w tkance tłuszczowej preparatu na bazie fosfatydylocholiny będącej substancją występującą w ludzkim organizmie. W medycynie od dawna stosowana jest w leczeniu zatorów tłuszczowych czy też redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina podawana bezpośrednio w tkankę tłuszczową powoduje rozpad komórek tłuszczowych i uwalnianie trójglicerydów, tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. Lipoliza iniekcyjna to obecnie najnowocześniejsza metoda, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia z okolic:

Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Czasem wystarczający jest jeden zabieg. Terapia powinna być uzupełniona zabiegami pobudzającymi układ limfatyczny, które pomogą w szybszym metabolizowaniu i usuwaniu komórek tłuszczowych.

Zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej w Warszawie

Zabiegi medycyny estetycznej nie tylko dają możliwość poprawienia urody, ale także pozwalają skutecznie pozbyć się nieestetycznych defektów i zmian na skórze twarzy oraz ciała, które często są źródłem poważnych kompleksów. Nasza klinika medycyny estetycznej znajdująca się w Warszawie to miejsce, w którym pracują najwybitniejsi fachowcy, specjalizujący się w różnych dziedzinach medycyny, mający wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe. Ich szeroka wiedza i praktyczne umiejętności gwarantują wysoką skuteczność przeprowadzanych terapii i zabiegów, a przede wszystkim bezpieczeństwo pacjentów. Nie ma lepszego miejsca, w którym można poddać się zabiegom upiększającym, jak nasza nowoczesna klinika medycyny estetycznej. Warszawa, to miasto w którym świadczymy nasze w pełni profesjonalne usługi.

Współczesna medycyna estetyczna dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem, jak również odpowiednimi technikami medycznymi, co w oparciu o szeroką wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów z tej dziedziny daje praktycznie nieograniczone możliwości przeprowadzania niezwykle skutecznych terapii i zabiegów korygujących urodę, a zarazem poprawiających jakość życia pacjentów. Medycyna estetyczna cieszy się w Warszawie ogromnym zainteresowaniem. Z naszych usług korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy poprawiając drobne niedoskonałości urody, jak również wykonując bardziej inwazyjne zabiegi mogą się spodziewać doskonałych efektów naszych działań. W Warszawie jest wiele klinik medycyny estetycznej, ale nasza wyraźnie przoduje w tej dziedzinie.