Blefaroplastyka otwartego oka wykonana przez doświadczonego chirurga po dokładnym badaniu przedoperacyjnym poprawia nie tylko wygląd powiek, ale ma też ogromne znaczenie dla ich funkcjonowania.
Podczas plastyki powiek możemy:

 • usunąć nadmiar skóry powiek,
 • zlikwidować przepukliny tłuszczowe,
 • napiąć mięśnie i więzadła powiek powodując ich prawidłowe ustawienie,
 • skorygować ustawienie kąta bocznego oka (kantopeksja).

Czas trwania zabiegu (ok. 1- 1,5 godziny) i okresu rekonwalescencji jest stosunkowo krótki (do 2 tygodni), a stopień satysfakcji z przeprowadzonego zabiegu wysoki. Z tego powodu blefaroplastyka należy do najczęściej wykonywanych operacji w chirurgii plastycznej kosmetycznej.

Zobacz cennik

Chirurgiczne wycięcie nadmiaru skór z okolicy kąta żuchwy a także podbródka. Zabieg w znieczuleniu miejscowym spowoduje zlikwidowanie chomików i wiotkiej skóry  na podbródku. Zaleta tego zabiegu jest 3 dniowy okres rekonwalescencji i bezbolesny przebieg zabiegu. Cały zabieg trwa jedyne 1.5 h a efekty widoczne są już następnego dnia. Miejsca nacięć są kompletnie niewidoczne.

Zobacz cennik

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 40 min. Chirurg dokonuje nacięcia pod nosem, a następnie usuwa nadmiar skóry modelując naturalnie usta i unosząc je ku górze , aby były większe. Zakładane są bardzo cienkie szwy ,które znajdują się w naturalnym załamaniu skóry pod nosem. Dzięki temu małą bliznę powstającą po zabiegu łatwo jest ukryć pod makijażem .

Efekty Lip Lift:

 • Powiększenie ust- górnej wargi
 • Skrócenie odległości między podstawą nosa , a ustami .
 •  Odmłodzenie twarzy
 • Atrakcyjniejsze usta
 • Nadanie twarzy lepszych proporcji
 • Młodsza, bardziej kobieca twarz
 • Pełny uśmiech

Zobacz cennik

Usunięcie poduszek Bichata – MAXYMALNE WYSZCZUPLENIE TWARZY. Poduszki Bichata to depozyty tłuszczowe znajdujące się w okolicy kości policzkowych. Jeśli poduszki są duże mogą dawać efekt bardzo pełnej i okrągłej  twarzy. Największą zaletą tego zabiegu jest wysmuklenie twarzy i poprawa jej konturu, zabieg pozwala takze lepiej wyeksponować  kości policzkowe .

Wskazaniem do usunięcia poduszek Bichata jest przede wszystkim chęć zmiany proporcji twarzy.

Poduszeczki Bichata usuwane są chirurgicznie. Lekarz robi niewielkie nacięcie (1-2cm) na wewnętrznej stronie policzka i usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej.  Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa ok. 1h.

Zobacz cennik

Zapraszamy na zabiegi z chirurgi plastycznej do Panek Clinic

Chirurgia plastyczna to gałąź medycyny zajmująca się poprawianiem wyglądu ciała poprzez różnego rodzaju operacje oraz procedury. Może obejmować zmiany zarówno estetyczne, jak i rekonstrukcyjne, mające na celu przywrócenie funkcji i wyglądu po urazach, wadach wrodzonych lub zabiegach medycznych.