Witaj w Panek Clinic

Pokochaj się na nowo!

Panek Clinic zrodziła się z pasji i umiłowania do piękna. Naszym celem jest dążenie do zdrowia i pełnego zadowolenia naszych Gości. Specjalizujemy się w nowoczesnych, bezpiecznych i sprawdzonych klinicznie zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasza klinika medycyny estetycznej znajdująca się w Warszawie to miejsce, w którym pracują najwybitniejsi fachowcy, specjalizujący się w różnych dziedzinach medycyny, mający wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe. Ich szeroka wiedza i praktyczne umiejętności gwarantują wysoką skuteczność przeprowadzanych terapii i zabiegów, a przede wszystkim bezpieczeństwo pacjentów.

Zapraszam
Maciej Panek

Zostaw kontakt – oddzwonimy

  Czemu Panek?

  specjalistyczny sprzęt

  Przy zabiegach używamy wysokiej jakości sprzętu i najlepszych na rynku produktów.

  wykwalifikowana kadra

  Dbamy o każdy szczegół podczas Twojej wizyty w naszej klinice, byś poczuła się wyjątkowo!

  certyfikowane usługi

  Usługi świadczone na najwyższym poziomie potwierdzone licznymi certyfikatami.

  opieka i pomoc

  Opieka i pomoc nie kończy się na wyjściu z kliniki – jesteśmy zawsze dostępni dla naszych pacjentów!

  Nasze usługi

  medycyna estetyczna

  Zabiegi medycyny estetycznej nie tylko dają możliwość poprawienia urody, ale także pozwalają skutecznie pozbyć się nieestetycznych defektów i zmian na skórze twarzy oraz ciała, które często są źródłem poważnych kompleksów.

  Więcej o medycynie estetycznej

  laseroterapia

  Laseroterapia to zabiegi terapeutyczne, które wykonuje się przy pomocy lasera, urządzenia emitującego wiązkę promieniowania elektromagnetycznego, znajdującego szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej.

  Więcej o laseroterapii

  chirurgia plastyczna

  Chirurgia plastyczna to szeroka dziedzina medycyny, na którą składają się działania prowadzące do: rekonstrukcji wad wrodzonych i nabytych ciała, korekty wyglądu ciała z defektami o charakterze rzeczywistym bądź odczuwalnym.

  Więcej o chirurgii plastycznej

  Karta podarunkowa

  Panek Clinic

  Zapytaj o mnie w recepcji kliniki!

  Nasza klinika