Odmładzanie i modelowanie kształtu okolicy oka kwasem hialuronowym

Młoda, świeża skóra, bez skaz, zmarszczek i niedoskonałości. Marzenie? A może jednak rzeczywistość? Każdy z nas marzy o pięknej skórze i młodym wyglądzie – i każdy z nas może swoje marzenie spełnić. W naszej klinice w Warszawie!

Z wiekiem skóra traci swoją jędrność i gładkość, a zmarszczki stają się coraz bardziej widoczne. Przez to wszystko cera wydaje się starsza, zmęczona i mniej świeża. Właśnie w takim przypadku świetnie sprawdzi się kwas hialuronowy i zabiegi wykonywane z jego użyciem. Kwas przynosi natychmiastowe efekty jeśli chodzi o odmładzanie okolic oczu. Pierwsze zmiany widać tuż po zabiegu. Kwas skutecznie wypełnia zmarszczki mimiczne czy tak zwane kurze łapki, które pojawiają się po 30. roku życia. Efekt utrzymuje się nawet do 6. miesięcy, a sam zabieg trwa kilka do kilkunastu minut.

Zabiegi kwasem hialuronowym wykonywane są także do modelowania. Kształt okolic oczy ma wpływ na to, jak wyglądamy. Brak asymetrii czy opadające powieki powodują efekt postarzenia twarzy. Właśnie dlatego kwasem hialuronowym wykonuje się także zabieg modelowanie kształtu okolicy oka. Efekt jest także natychmiastowy i od raz zmienia wygląd całej twarzy.

Bezpieczny zabieg modelowania kształtu okolicy oka

Zarówno odmładzanie okolic oczu jak i modelowanie kształtu okolicy oka są zabiegami bezpiecznymi – do powikłań dochodzi niezwykle rzadko, a pacjenci chwalą sobie krótki czas trwania zabiegu oraz szybkie i trwałe efekty. Sam zabieg wykonuje doświadczony lekarz medycyny estetycznej, który zadba o Państwa komfort i dobre samopoczucie przed, w trakcie i po zabiegu. Kwas hialuronowy jest bezpieczny, bo jako substancja występuje w naszym organizmie, więc ciało dobrze go toleruje.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszej kliniki w Warszawie i zapoznania się z pełną ofertą zabiegów. Na miejscu udzielimy wszelkich informacji, rozwiejemy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na nurtujące Państwa pytania. Zabiegu wykonujemy przy użyciu najlepszych produktów oraz sprzętu, w nowoczesnej klinice. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego i wizyty w Naszym ośrodku medycyny estetycznej Panek Clinic (Warszawa).