Project Description

Letnia oferta specjalna:


Letnie nawilżenie
W okresie letnim nasza skóra jest w większym stopniu narażona na wysuszające działanie promieniowania słonecznego. Aby zapobiegać odwodnieniu skóry w okresie letnim proponuje my Państwu promocyjny pakiet 4 zabiegów infuzji tlenowej z odpowiednimi koktajlami sprzętem Intraceuticals w cenie 800 zł.
Letni pakiet anty-aging
Zwiększona ekspozycją na promieniowanie słoneczne poza nadawaniem naszej skórze brązowego kolorytu w znacznym stopniu przyspiesza procesy starzenia się skóry. Często po zakończeniu sezonu letniego dostrzegamy na twarzy więcej zmarszczek, aby temu zapobiec stworzyliśmy dla Państwa specjalny pakiet. Promocja obejmuje 3 zabiegi mezoterapii cienkoigłowej preparatem zawierającym kwas hialuronowy i witaminy w cenie 2000 zł.
Letnie modelowanie sylwetki
Lat to czas kiedy odsłaniamy dużą część naszego ciała. Na plaży, każdy chciałby pochwalić się proporcjonalną i smukłą sylwetką. Aby pomóc Państwu w osiągnięciu wymarzonej sylwetki opracowaliśmy pakiet promocyjny składający się z 2 zabiegów lipolizy iniekcyjnej i 6 zabiegów masażu podciśnieniowego sprzętem Ikoone w cenie 3500 zł. To połączenie dwóch innowacyjnych technik jest gwarancją sukcesu w modelowaniu sylwetki.