Kolarium & Solarium – bezpieczne opalanie!

⇓ przewiń w dół ⇓

Kolarium- kolagenowa terapia młodości

Opalanie kolagenowe wygląda podobnie jak w solarium.  Kolagen zachowuje świeżość i jędrność skóry oraz wzmacnia tkankę łączną na całym ciele. Dodatkowo rewitalizuje skórę, nawilża ją i odświeża.

Już po kilku sesjach następuje wygładzenie zmarszczek w miejscach, w których są najbardziej widoczne, czyli na twarzy i dekolcie.

Dodatkowo seanse wprawiają w dobre samopoczucie i dzięki temu czujemy się pewniejsi siebie i atrakcyjniejsi Terapia kolagenowa oczyszcza skórę, łagodzi objawy trądziku, a także powoduje zm Klientki, które regularnie z niego korzystają, potwierdzają działanie urządzenia, zauważają, że skóra na twarzy i ciele jest gładsza, bardziej nawilżona oraz znacznie mniej wysuszona –

Z łóżka korzystać mogą kobiety nawet podczas menstruacji lub karmiące piersią. Nie wydziela ono wysokiej temperatury, tak jak solarium.

Najlepiej korzystać z urządzenia trzy razy w tygodniu. Co drugi dzień.

Istnieją jednak przeciwwskazania do tego zabiegu, m.in. ciąża, nowotwory, choroby serca oraz przyjmowanie leków fototoksycznych (światłouczulających).

Zalety lamp kolagenowych

 • Skuteczne zahamowanie procesu starzenia;
 • Efekt liftingu – skóra staje się jędrna i sprężysta;
 • Rozjaśnienie przebarwień;
 • Zmniejszenie blizn, rozstępów, cellulitu;
 • Skóra staje się odporniejsza i szybciej się goi;
 • Łagodzenie objawów trądziku;
 • Oczyszczanie i detoksykacja skóry;
 • Leczenie alergii.

Solarium – słoneczna opalenizna

Panek Sun proponuje rówiez  bezpieczne i zdrowe opalanie zgodne z europejską normą “0,3”, co oznacza, że lampy w łóżkach naszego solarium nie przekraczają mocy 0,3 W/m2. Lampy spełniające europejską normę “0,3” zbliżają opalanie na solarium do opalania naturalnym słońcu poprzez zredukowanie promieniowania UVB (które sprzyja poparzeniom) przy jednoczesnym zachowaniu poziomu promieni UVA, które są odpowiedzialne za brązowienie. Dzięki temu z kąpieli słonecznych na solarium można korzystać w dłuższych seansach, co jest zdrowsze, bezpieczniejsze dla skóry, wydłuża czas utrzymywania się opalenizny oraz umożliwia prawidłowe wytwarzanie się niezbędnej dla naszego organizmu witaminy D.

Kolejną zaletą seansów w solarium jest również regeneracja organizmu przy jednocześnie naturalnie wyglądającej opaleniźnie, nawet u osób o bardzo jasnej karnacji.

UWAGA!!!! Korzystanie z solarium jest dozwolone dla osób, które ukończyły 18 lat. Obsługa ma prawo zażądać dowodu tożsamości w celu weryfikacji wieku.

Kontakt
  PANEK CLINIC ul. Pory 58 LU-2, 02-727 Warszawa | Telefon: + 48 724 761 724; + 48 724 771 724

  Przejdź do Panek Clinic
  Przejdź do Mobilna Klinika
  Wróć do Imperium Panek