Wypełnianie zmarszczek i bruzd osoczem bogatopłytkowym

Usuwanie zmarszczek i bruzd to szybki sposób na widoczną poprawę wyglądu i jakości skóry. W tym celu proponujemy Państwu zabieg wypełniania zmarszczek i bruzd osoczem bogatopłytkowym. Jest on świetną alternatywa dla kobiet, która boją się inwazyjnych operacji plastycznych lub nienaturalnej mimiki twarzy po zastosowaniu botoksu.

Obecnie jest to jedna z najbardziej efektywnych i nowoczesnych metod medycyny estetycznej, jeśli naszym celem jest likwidacja zmarszczek i wypełnianie bruzd. Skutkiem podania osocza bogatopłytkowego jest błyskawiczny proces powstawania nowych tkanek, regeneracji cebulek włosowych i stymulacji komórek skóry. Wypełnianie zmarszczek osoczem bogatopłytkowym pozostawia długotrwałe i zauważalne efekty. Nawet jednorazowa terapia jest wystarczająca, aby odmłodzić skórę o kilka lat.

Co to jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe pozyskuje się bezpośrednio z krwi Pacjenta. Inkubując krew z tkanek do osocza uwalniają się drogocenne składniki regeneracyjne. Następnie lekarz odwirowuje pobraną krew, uzyskując naturalny preparat niezbędny do wykonania zabiegu – osocze bogatopłytkowe. Jest ono bogate w peptydy i białkowe stymulatory wzrostu, które regenerują tkanki i przyspieszają proces odnowy naskórka.

Komu polecamy ten zabieg?

Zabieg wypełniania zmarszczek za pomocą osocza bogatopłytkowego w szczególności polecamy
osobom:
– z cienką, przesuszoną i mało elastyczną skórą,
– zmagającym się z bliznami potrądzikowymi,
– ze zmęczoną, poszarzałą cerą,
– ceniącym sobie naturalne preparaty,
– uczulonym na produkty do mezoterapii,
– marzącym o wygładzeniu twarzy, pozbyciu się wszelkich bruzd i zmarszczek,
– wymagającym regeneracji po urazach czy zabiegach chirurgicznych.

Jakie efekty można uzyskać?

Efekty zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego to:
– spłycenie bruzd i zmarszczek,
– odnowa skóry po zabiegach chirurgii plastycznej,
– regeneracja skóry twarzy, szyi i dekoltu,
– poprawa kolorytu cery,
– ograniczenie nadmiernego wypadania włosów,
– regeneracja zniszczonych włosów.

Czy jest to zabieg bezpieczny?

Proces pozyskiwania osocza jest neutralny i bezpieczny dla organizmu oraz układu immunologicznego. Pacjent otrzymuje swoje własne osocze i płytki, dlatego zabieg nie powoduje uczulenia, skutków ubocznych i powikłań.

Jak wygląda taki zabieg?

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego nie są inwazyjne, a ich czas trwania to zazwyczaj około 30 minut. Miejsce nakłucia znieczulone jest miejscowo. Następnie lekarz po pobraniu krwi Pacjenta oraz po przygotowaniu osocza, aplikuje preparat w wybrane miejsce – skórę twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. Rekonwalescencja po zabiegu jest bardzo krótka, a pierwsze efekty widać już po kilku dniach od zabiegu.

Miejscem, w którym wykonają Państwo skuteczny i bezpieczny zabieg jest Warszawa (Panek Clinic). Na konsultację i wykonanie zabiegu zapraszamy do naszego gabinetu przy ulicy Przemysłowej 30 w Warszawie. Dokładne dane kontaktowe oraz cennik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.