Niestety wypadanie włosów to problem, który coraz częściej dotyka nawet bardzo młode osoby. Łysienie występuje zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jak sobie z nim radzić? Czy łysienie to problem, którego nie da się w żaden sposób rozwiązać? Czy jest sposób, aby mu zapobiec i sprawić, że nie będzie wracać? Czy wiąże się to z bardzo dużymi kosztami i długim czasem leczenia? Podpowiadamy – ależ oczywiście, że nie. Nasza klinika medycyny estetycznej, która jest zlokalizowana w Warszawie, oferuje Państwu innowacyjną formę leczenia tego niewygodnego problemu.

Terapia osoczem bogatopłytkowym w leczeniu łysienia nie bez powodu znalazła już tylu zwolenników na całym świecie. Na czym polega? Czym jest osocze bogatopłytkowe i w jaki sposób działa? Jest to rewolucyjny zabieg, który dedykujemy przede wszystkim osobom, które cierpią na różnego rodzaju alergie, ale i tym, którzy cenią sobie produkty pochodzenia naturalnego i to właśnie po takie najczęściej sięgają. PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopyłkowego, jest otrzymywany z krwi danego pacjenta. Osocze zawiera aktywne trombocyty, ich zadaniem jest wydzielanie ważnych dla regeneracji komórek skóry czynników wzrostu, one w kolejnym etapie stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka. Rozbudza to syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywuje mikrokrążenie, stymuluje syntezę DNA i pobudza fibroplasty do produkcji kolagenu. Mezoterapia osoczem skóry głowy działa zarówno w przypadku łysienia, jak i dodając włosom zniszczonym pięknego blasku.

Jakie efekty? Jaka cena?

Warszawa jest miejscem, w którym znajduje się nasza klinika – tam znajdą Państwo cennik wszystkich usług, niemniej jednak wybór naszego salonu to gwarancja wyboru najwyższej jakości usług, które idą w parze ze świetnymi cenami. Dlaczego warto zdecydować się na osocze bogatopłytkowe? Wypadające włosy można uratować, zakładając, że w porę zainteresujemy się tym problemem i poszukamy skutecznego rozwiązania. Terapia, którą oferuje Państwu nasza klinika medycyny estetycznej to gwarancja zahamowania niewygodnego problemu i możliwość cieszenia się pięknymi, bujnymi włosami. Zabieg przynosi doskonałe efekty i jest zawsze wykonywany jedynie przez profesjonalnego lekarza medycyny, który na początku przeprowadza szczegółową konsultację lekarską i wyklucza ewentualne przeciwwskazania do tego typu terapii. Preparat jest podawany za pomocą metody, która jest również wykorzystywana w mezoterapii, albo liniowo. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a jego efekty są zauważalee gołym okiem.