Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na codzienny makijaż. Zapewnia on świeży, wypoczęty wygląd o każdej porze dnia i w każdej sytuacji. Makijaż trwały możemy zastosować w celu:

 • Wymodelowania brwi
 • Uzyskania idealnej kreski podkreślającej oko
 • Wymodelowania kształtu ust Trwale wykonany make-up utrzymuje około 3-5 lat w zależności od indywidualnych właściwości skóry klienta.

Zobacz cennik

W naszej ofercie znajda Państwo również makijaż okolicznościowy wykonywany przez najlepszych makijażystów. Wykonywane makijaże korygują niedoskonałości cery i podkreślają naturalne piękno rysów twarzy. Wykonujemy makijaże:

 • Dzienne
 • Biznesowe
 • Wieczorowe
 • Biżuteryjne i fantazyjne
 • Ślubne
 • Na potrzeby sesji zdjęciowych
 • Męskie i korekcyjne

Zobacz cennik

Spotkanie z wizażystą podczas, którego dowiesz się jak szybko i łatwo wykonać makijaż na każdą okazję. Podczas lekcji makijażu nauczysz się jak wykonywać makijaż, który będzie dobrany indywidualnie do Twoich potrzeb:

 • Typu urody
 • Typu kolorystycznego
 • Kształtu twarzy
 • Rodzaju cery

Dowiesz się jak podkreślać swoje atuty i tuszować ewentualne mankamenty. Podczas spotkania możesz również wraz z wizażystą zrobić przegląd dotychczas stosowanych kosmetyków. Jeśli, któreś z nich okażą się nieodpowiednie do rodzaju Twojej, wizażysta pomoże Ci w doborze kosmetyków dzięki, którym Twój make-up będzie perfekcyjny.

Zobacz cennik

BB GLOW to idealna propozycja dla osób, które pragną wzmocnić i uzyskać jednolity kolor swojej skóry. Zabieg zalecany jest dla osób borykających się z problemami skórnymi, w celu zmniejszenia  przebarwień spowodowanych np. trądzikiem, stanami pozapalnymi, procesem fotostarzenia oraz by zmniejszyć widoczność piegów. Doskonale regeneruje skórę, odświeża i wzmacnia skórę a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego.

Strefa Beauty: makijaż permanentny, okolicznościowy, kursy oraz lekcje makijażu

Znany od lat makijaż ma na celu podkreślenie i uwypuklenie uroków kobiecej urody, przy jednoczesnym tuszowaniu niedoskonałości. Każda kobieta czy dziewczyna niezależnie od wieku powinna opanować tę niełatwą sztukę w taki sposób, by w domowym zaciszu przy użyciu szeroko dostępnych kosmetyków kreską czy tuszem podkreślić atuty. Dlatego też w Warszawie organizujemy profesjonalny kurs makijażu, podczas którego dowiesz się, jak w szybkim czasie wykonać makijaż. Okolicznościowy, choć znacznie trudniejszy, również po naszym kursie nie będzie stanowić problemu. Lekcja makijażu pod czujnym okiem doświadczonej i utalentowanej wizażystki pokaże, jak samodzielnie będziesz mogła podkreślić zalety, jednocześnie tuszując ewentualne mankamenty. Kurs makijażu będzie dostosowana zarówno do Twojego typu urody i rodzaju cery, jak również do posiadanych i preferowanych kosmetyków. Śmiało więc możesz zabrać własne. Lekcja makijażu w Warszawie to szansa, byś mogła w szybkim czasie opanować pełną pułapek sztukę makijażu.

Kolejna nasza propozycja to makijaż okolicznościowy, wykonywany przez najlepszych specjalistów w swoim fachu. Możesz więc wybrać makijaż dzienny, biznesowy, ślubny, wieczorowy, fantazyjny czy makijaż przydatny podczas sesji zdjęciowych. Warszawa – tu jesteśmy i zapraszamy do wizyty w naszym salonie, który mieści się przy ul. Przemysłowej 30. Następna warta uwagi oferta to makijaż permanentny, którego efektami będziesz mogła cieszyć się przez kilka lat. Makijaż permanentny dzięki znieczuleniu jest całkowicie bezbolesny. Oczywiście przed zabiegiem zapraszamy na konsultacje w Warszawie, podczas których dobierzemy odpowiedni kształt i grubość kreski, rodzaj i kolor barwników oraz wspólnie ustalimy, na jakie zmiany będziesz chciała się zdecydować.