Redukcja i usuwanie zmarszczek mimicznych dzięki toksynie botulinowej

Zmarszczki mimiczne są zmorą wielu kobiet. Pojawiają się jako pierwsze spośród innych rodzajów zmarszczek, a ich powstanie jest konsekwencją ruchu brwi, mrużenia oczu, czy śmiania się. Nasza klinika medycyny estetycznej, która mieści się w Warszawie udowadnia, że usuwanie zmarszczek mimicznych wcale nie musi być nieprzyjemne i drogie. Najważniejszy jest dla nas Klient, dlatego posiadamy atrakcyjne pakiety cenowe.

W zależności od liczby miejsc, w których chcą Państwo zlikwidować zmarszczki mimiczne – cena jest korzystniejsza. Redukcja zmarszczek mimicznych w naszym salonie to nic innego jak osłabienie lub zahamowanie skurczów pogrążonego mięśnia. Efekt zastosowania toksyny botulinowej, czyli potocznego botoxu pojawia się po około siedmiu dniach i utrzymuje od czterech do nawet sześciu miesięcy.

Usuwanie zmarszczek mimicznych nie musi boleć, nie musi być drogie

Zależy nam na Państwa zadowoleniu z usług i na tym, aby Warszawa kojarzyła się Państwu także z dobrze działającej kliniki medycyny estetycznej. Wiemy, jak ważne jest dla Państwa samopoczucie i samoocena, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas zabiegi wspomagały pielęgnację zarówno skóry dojrzałej, jak i młodej. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem technologicznym oraz odpowiednimi technikami, które w połączeniu z szeroką wiedzą i doświadczeniem dają naszym specjalistom nieograniczone możliwości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań o nasze usługi zachęcamy do kontaktu.