Poprawiamy owal i kontur twarzy przy użyciu kwasu hialuronowego!

Wszystkim osobom zastanawiającym się, jak poprawić owal twarzy, polecamy przeprowadzenie zabiegu kwasem hialuronowym.

Panek Clinic to najlepsze miejsce w Warszawie, w którym można poprawić kontur twarzy – pacjentom i pacjentkom na poprawienie konturu twarzy polecamy mało inwazyjny, przynoszący natychmiastowe skutki zabieg kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy jest często używany w medycynie, nie tylko estetycznej; stosuje się go między innymi w ortopedii, ginekologii i otolaryngologii. Jako składnik kropli łagodzących objawy zespołu suchego oka znalazł zastosowanie w leczeniu pacjentów okulistycznych. Pojawia się często w kosmetologii, ponieważ w małych ilościach stanowi doskonały dodatek do preparatów do pielęgnacji skóry niwelujących objawy jej starzenia.

Zabieg mający na celu poprawienie konturu twarzy kwasem hialuronowym jest jednak dużo skuteczniejszy od nawet najlepszych kremów, a jego efekty utrzymują się aż do roku. Wymaga co prawda pewnych przygotowań (przede wszystkim sześciotygodniowej abstynencji od nikotyny, dwutygodniowego unikania alkoholu, nieprzyjmowania aspiryny i suplementów z witaminą K – o szczegóły przygotowania do zabiegu proszę pytać podczas umawiania wizyty) i trwa co najmniej pół godziny, jednak nie ma lepszego, mało inwazyjnego sposobu na wypełnienie owalu twarzy i korekcję drobnych asymetrii i niedoskonałości. Zabieg wstrzykiwania kwasu hialuronowego pozwala także na utrzymanie naturalnego wyglądu skóry, ponieważ ujędrnia ją i doskonale nawilża bez żadnego niekorzystnego wpływu na mimikę.

Jak poprawić owal twarzy i jednocześnie cieszyć się naturalnym, promiennym wyglądem?

Przestać palić na co najmniej sześć tygodni, powstrzymać się od przyjmowania alkoholu przez 14 dni (chociaż jak wszyscy wiemy, odrobina prawdziwego szampana zazwyczaj nie tylko szkodzi, ale i służy urodzie) i przyjść do Panek Clinic w Warszawie. Powietrze w Warszawie zazwyczaj nie służy cerze. Wielkomiejski tryb życia także. Specjaliści Panek Clinic (ul. Przemysłowa 30, Warszawa) wiedzą doskonale, co zrobić, żeby nasze twarze mimo to wyglądały promiennie.