Profesjonalne wypełnianie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to naturalny składnik budulcowy ludzkiej skóry, dzięki któremu jest ona jędrna, gładka i nawilżona. Wraz z upływem lat, jego ilość w skórze maleje, czego efektem jest wiotczenie, wysuszenie, oraz pojawienie się pierwszych oznak starzenia. Szerokie zastosowanie kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej to przede wszystkim nieinwazyjne i szybkie usuwanie zmarszczek i usuwanie bruzd, ale nie tylko.

Współczesna medycyna potrafi w łatwy i mało inwazyjny sposób radzić sobie z nieuniknionym procesem starzenia się skóry. Zastosowanie specjalnych preparatów z kwasem hialuronowym ma na celu uzupełnienie jego braków w organizmie. Usuwanie zmarszczek następuje poprzez wstrzyknięcie odpowiedniej ilości kwasu w określone miejsce – czoło, policzki, okolice oczu i ust. Godzinę przed zabiegiem miejsca, w które kwas ma zostać wstrzyknięty, smarowane są specjalnym kremem znieczulającym. Wykwalifikowani specjaliści dbają o każdy detal, czego efektem jest zadowolenie pacjentek i perfekcyjny wygląd.

Niwelowanie zmarszczek w Warszawie

Usuwanie zmarszczek jest zabiegiem niemal bezbolesnym i wykonywane jest w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie. Trwa maksymalnie do 30 minut, a wyraźny efekt widoczny jest dosłownie od razu. Efektem końcowym jest poprawienie wyglądu skóry, regeneracja, usuwanie zmarszczek oraz usuwanie bruzd, które u kobiet zaczynają pojawiać się już po 25 roku życia. Po wykonanym zabiegu, najlepiej unikać wystawiania skóry na słońce przez około dwa tygodnie. Opuszczając gabinet, można powrócić do codziennych czynności.

W Warszawie znaleźć można wiele ofert zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego. W naszym gabinecie stawiamy na najlepsze produkty i specjalistów medycyny estetycznej, najlepszych w swoim fachu, dzięki czemu efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 12 miesięcy. Po upływie tego czasu, zabieg należy powtórzyć. Dbamy o zadowolenie naszych pacjentów i dążymy do tego, aby Warszawa znalazła się wśród godnych polecenia miejsc, w których wykonuje się tego typu zabiegi.