Nici PDO: ujędrnianie / modelowanie pośladków, ud, brzucha i ramion

Wśród wielu nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, coraz większym zainteresowaniem cieszą te z wykorzystaniem nici liftingujących PDO. Przy ich pomocy można skutecznie usunąć zmarszczki, ujędrnić skórę oraz poprawić owal twarzy, ale także wymodelować poszczególne partie ciała, które wymagają podniesienia. Okazuje się, że cechują się one wysoką skutecznością nawet przy modelowaniu dużych części ciała, takich jak pośladki, brzuch, ramiona czy uda. W czym zatem tkwi tajemnicza siła nici liftingujących?

Nici liftingujące PDO wywodzą się z Korei Południowej, która jako pierwsza zajęła się ich produkcją i rozpowszechniła ten wyjątkowy produkt na cały świat. To właśnie Koreańczycy po latach badań i obserwacji prowadzonych na polidioksanonie udowodnili, że stymuluje on tkanki do regeneracji, a rozpadając się pobudza produkcję włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego. Co więcej, działanie to utrzymuje się przez długo czas, nawet po całkowitym zresorbowaniu się w skórze. Między innymi z tych powodów nici szybko znalazły szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, która powszechnie wykorzystuje ich wyjątkowe właściwości.

Innowacyjne i skuteczne nici liftingujące PDO

W naszej klinice medycyny estetycznej nici liftingujące są stosowane podczas wielu zabiegów. Przy ich pomocy wykonujemy podniesienie i ujędrnienie pośladków. Zabieg ten jest mało inwazyjny, a co najważniejsze cechuje się wysoką skutecznością. Podniesienie pośladków nićmi PDO daje błyskawiczne wyniki, a efekt zabiegu jest długotrwały.

W Warszawie, mieście w którym znajduje się nasza klinika, nici polidioksanowe są powszechnie wykorzystywane podczas wykonywania różnorodnych zabiegów medycyny estetycznej. Umożliwiają one między innymi błyskawiczne modelowanie ramion i ud, jak również natychmiastowe ujędrnienie ud i brzucha. Te niezwykle wymagające partie ciała szybko tracą jędrność i trudno ją przywrócić za pomocą tradycyjnych, ogólnodostępnych środków pielęgnacyjnych. Prosty zabieg przy pomocy nici ujędrniających to najlepsza metoda aby wzmocnić tkanki, nawet te głębsze, poprawić strukturę i gęstość skóry oraz jej ogólny wygląd. Błyskawicznie znika zwiotczała i obwisła skóra, a jej miejscu zajmuje ta dobrze napięta i jędrna.

Modelowanie pośladków i brzucha czy też ujędrnienie ramion to zabiegi medycyny estetycznej w jakich specjalizuje się nasza klinika. Warszawa to miasto, w którym zapotrzebowanie na mało inwazyjne zabiegi upiększające jest ogromne. To właśnie z myślą o pacjentach zgłaszających się donas przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertę zabiegów medycyny estetycznej oraz korzystny cennik dopasowany do możliwości finansowych osób odwiedzających naszą klinikę.