Modelowanie i podniesienie kształtu piersi poprzez nici liftingujące PDO

Nici liftingujące PDO to kolejna innowacja z Korei po zagęszczaniu i przedłużaniu rzęs, która rewolucjonizuje branżę beauty i rozprzestrzenia się na cały glob. Medycyna estetyczna, dzięki wynalazkowi naukowców z Republiki Korei zyskała bezbolesne rozwiązanie, które nie wymaga długiej rekonwalescencji, a daje efekty zbliżone do tych, które chirurdzy plastyczni do tej pory mogli uzyskać jedynie za pomocą skalpela.

Zabieg wykonuje się poprzez wszczepienie pod skórę nici, które są w pełni degradowalne i stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu i fibroblastów. Efektem tych procesów jest skóra gładsza i bardziej elastyczna, co daje efekty zbliżone do tradycyjnego liftingu. Z tą różnicą, że odbywa się on bez bólu i długiej rekonwalescencji, z którą niestety musimy liczyć się przy interwencji z użyciem tradycyjnej chirurgii plastycznej.

Zabieg, w którym nici PDO znalazły szczególne zastosowanie to podniesienie piersi. Bezoperacyjny lifting z zastosowaniem nici PDO z powodzeniem może zastąpić operację plastyczną piersi, bez obaw, że jej efekt będzie mniej spektakularny. Co prawda podniesienie piersi bez skalpela to proces związany z indukcją nowego kolagenu i pełen efekt widoczny jest po 2-3 miesiącach, jednak znacząca poprawa kształtu piersi zauważalna jest po samym wykonaniu zabiegu. A co najważniejsze, lifting piersi jest długotrwały, bo utrzymuje się nawet do 2 lat.

Nici PDO – jak działają podczas zabiegu?

Lifting piersi za pomocą nici PDO to ponadto zabieg praktycznie bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub przy pomocy maści znieczulającej. Modelowanie kształtu piersi tą metodą nie wymaga przerwy od życia zawodowego i towarzyskiego bezpośrednio po zabiegu. Jedyne, co nas czeka to wizyta kontrolna po 7-14 dniach od wykonania liftingu bez skalpela. Nie będzie szwów, bólu i niewygodnych opatrunków.

Gdzie wykonać zabieg bezoperacyjnego liftingu piersi w Warszawie? Sprawdzonym miejscem jest nasza renomowana klinika medycyny estetycznej. To miejsce z zespołem świetnie wyszkolonych specjalistów, którzy zadbają o wykonanie zabiegu w możliwie najmniej angażujący czas pacjentki sposób, z zachowaniem najwyższych standardów wykonania i doskonałym efektem. Nasz adres to Przemysłowa 30, 00-450 Warszawa. Szacunkowy koszt zabiegu można obliczyć w zakładce cennik. Aby poznać wszelkie szczegóły związane z przeprowadzeniem zabiegu konieczna jest wcześniejsza konsultacja. Zapraszamy do zarezerwowania terminu wizyty w naszej klinice medycyny estetycznej w dogodny sposób – mailowo lub telefonicznie.