Skuteczne modelowanie owalu twarzy nićmi liftingującymi PDO

Zdecydowanie jednym z najważniejszych czynników wpływających na naszą urodę jest owal twarzy. To właśnie przede wszystkim o nim myślimy, kiedy chwalimy czyjeś rysy twarzy. I wydawać by się mogło, że możliwości liftingu twarzy są, nawet w naszych czasach, dość ograniczone, na szczęście jest to jednak błędne przekonanie. Oto w naszej nowoczesnej klinice medycyny estetycznej w Warszawie możliwe stało się modelowanie owalu twarzy nićmi PDO.

Nici liftingujące PDO to opracowane w Korei syntetyczne włókna wykonane z polidioksanonu, które szybko zyskały popularność na całym świecie. Nici te są w pełni biodegradowalne, a wstrzyknięte pod skórę pozwoli rozpuszczają się, symulując syntezę kolagenu oraz fibroblastów w tkance skórnej. W ten sposób osiągnięty zostaje efekt liftingu, który pozwala na specjalistyczne modelowanie owalu twarzy.

Nici PDO – długotrwałe efekty

Wyjątkowe w tym zabiegu jest między innymi to, że osiągnięty efekt utrzymuje się nawet przez 2 lata. Natomiast pierwsze efekty są widoczne tuż po wykonanym zabiegu. Nici PDO zostają w czasie zabiegu wstrzyknięte do skóry, co jest całkowicie bezpieczne, ponieważ te nowoczesne nici niezwykle łatwo przenikają przez tkanki, wobec czego nie istnieje żadne ryzyko uszkodzenia ich struktur. Stosowanie włókien wykonanych z polidioksanu pozwala na wygładzenie i poprawę jędrności skóry podobną do tej, która następuje po wstrzyknięciu toksyny botulinowej, nie posiada jednak żadnych skutków ubocznych w postaci paraliżu mięśni mimicznych.

Nasza klinika medycyny estetycznej zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko dzięki zatrudnianemu personelowi, który posiada niezwykłe doświadczenie. Warszawa jest miejscem naszej lokalizacji (samo jej centrum), co zapewnia Klientom wyjątkowo wygodny dojazd. Dodatkowo, zdecydowanie wyróżnia nas przemyślany cennik. Nawet cena tak atrakcyjnego i nowoczesnego zabiegu jak lifting twarzy za pomocą nici PDO jest stosunkowo niewielka, co przyciąga do nas wielu klientów zainteresowanych skuteczną i długotrwałą poprawą owalu swojej twarzy.