Nici liftingujące PDO w bezoperacyjnym liftingu dekoltu i szyi

Doskonale rozumiemy to, jak ważna dla każdej kobiety jest zadbana skóra szyi i dekoltu. To właśnie te subtelne i delikatne części kobiecego ciała tak często prezentujemy światu. Niestety z biegiem czasu skóra traci swoją jędrność i elastyczność. Oczywiście te niepożądane zmiany może odwrócić operacja liftingu chirurgicznego, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Oto w naszej klinice medycyny estetycznej oferujemy bezoperacyjny lifting dekoltu z zastosowaniem nici PDO.

Zarówno lifting szyi, jak i lifting dekoltu pozwalają na pełen proces rewitalizacji skóry, jaki oferuje zwykle chirurgiczny lifting. Nici PDO wykorzystywane przy zabiegu zostały opracowane w Korei, czyli w kosmetycznym centrum współczesnego świata i wyjątkowo szybko stały się popularne na całym świecie. Nici liftingujące PDO wykonane są z biodegradowalnego polidioksanonu, który rozpuszcza się kiedy nici zostaną umieszczone w tkance skórnej i stymuluje syntezę kolagenu i fibroblastów. Związki te mają kluczowe znaczenie dla zachowania pełnej jędrności i elastyczności skóry.

Nici liftingujące i ich działanie podczas liftingu

Wykonywany w naszej klinice w Warszawie lifting podbródka i szyi jest w pełni bezpieczny, ponieważ wstrzyknięte w skórę włókna wyjątkowo płynnie przenikają przez tkanki, co eliminuje jakiekolwiek ryzyko naruszenia ich struktury. Efekty kuracji z zastosowaniem nici wykonanych z polidioksanonu są zbliżone do tych, które występują po wstrzyknięciu w skórę toksyny botulinowej. Zastosowanie nici PDO nie naraża jednak na żadne skutki uboczne, takie jak paraliż mięśni mimicznych.

Warszawa to wielomilionowe miasto, a co za tym idzie ogromny rynek, mamy więc w stolicy dużą konkurencję. Spośród rywalizujących ze sobą klinik medycyny kosmetycznej nasz gabinet wyróżnia między innymi niezwykle atrakcyjny cennik. Zatrudniamy również wyjątkowo zdolnych i doświadczonych pracowników, którzy gwarantują bezpieczne i higieniczne wykonanie zabiegu w profesjonalnej atmosferze. Dodatkowo mamy najlepszą lokalizację w stolicy, ponieważ nasza klinika znajduje się w samym jej centrum.