Modelowanie i korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym

Twarz jest najbardziej charakterystyczną częścią i wizytówką każdego człowieka. Dlatego tak ważny jest jej wygląd. Poza kształtem oczu czy ust za jej ogólny odbiór w dużej mierze odpowiada także kształt nosa. Kiedy ten jest nieproporcjonalny, asymetryczny lub niekształtny pomóc może korekta nosa, w klinice w Warszawie.

W klinice Panek Clinic oferujemy Państwu modelowanie kształtu nosa. Korekta nosa kwasem hialuronowym to zabieg bezpieczny i nieinwazyjny – niepotrzebna jest operacja czy zabieg chirurgiczny, bo nos może zyskać nowy kształt dzięki rozprowadzeniu pod skórą kwasu. Korekta kształtu nosa to także zabieg szybki. Samo wstrzyknięcie i rozprowadzenie kwasu trwa od kilku do kilkunastu minut. Efekt jest trwały i utrzymuje się nawet do 6. miesięcy.

Postaw na zabieg modelowania kształtu nosa w Warszawie

Kwas hialuronowy jest przy tym dla człowieka bezpieczną substancją, bo naturalnie występuje także w ludzkim organizmie. Modelowanie kształtu nosa to także zabieg coraz popularniejszy, bo nawet niewielka korekcja tej części twarzy może całkowicie odmienić i, co ważne, poprawić wygląd pacjenta. Zabieg wykonany kwasem hialuronowym pozwala jednocześnie na dopasowanie nowego kształtu do oczekiwań i potrzeb. Lekarz może łatwo rozprowadzić kwas pod skórą, dzięki czemu możemy uwydatnić konkretną część nosa lub ukryć jego niedoskonałości. Korekta kształtu nosa przy braku przeciwwskazań wykonywana jest bez znieczulenia.

Zabieg jest prawie bezbolesny, a lekarz specjalista dokłada wszelkich starań, by sama procedura była jak najbardziej komfortowa dla pacjenta. Panek Clinic w Warszawie korzysta tylko z najwyższej jakości preparatów do zabiegu, a sama lecznica wyposażona jest w najlepszy sprzęt wykorzystywany w medycynie estetycznej. Zapraszamy do odwiedzenia Naszej kliniki (Warszawa). W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu – zarówno na umówienie się na wizytę wstępną, jak i kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, udzielimy wszelkich informacji czy rozwiejemy wątpliwości.