Zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej w Warszawie

Niekształtna, cofnięta lub nie do końca zauważalna. Jeśli broda zamiast dopełniać kształt twarzy deformuje jej wygląd warto postawić na zabiegi medycyny estetycznej. Kształt brody można łatwo skorygować wypełniając ją i modelując kwasem hialuronowym. Zabiegi oferujemy w Naszej klinice w Warszawie.

Kwas hialuronowy to bezpieczny sposób na poprawę wyglądu twarzy, w tym między innymi kształtu brody. Kwas naturalnie występuje w ludzkim organizmie, dlatego stosowany w niewielkich ilościach, pod ścisłą kontrolą lekarza specjalisty jest całkowicie bezpieczny i skuteczny. Kwas wprowadzany jest cienką igłą pod skórę pacjenta, następnie lekarz dokładnie rozprowadza substancję, tak, by uzyskany efekt był jak najbardziej naturalny. Modelowanie brody kwasem hialuronowym to zabieg, który trwa od kilku do kilkunastu minut. Efekty widać natychmiast, a te utrzymują się nawet do 12. miesięcy.

Niekształtna lub cofnięta broda? Mamy na to sposób

Modelowanie kształtu brody polecane jest przede wszystkim osobom, które chcą poprawić jej wygląd. Niekształtna broda lub cofnięta broda – na takie defekty wyglądu pomoże właśnie modelowanie kwasem. Dzięki zabiegowi można szybko poprawić wygląd lub nawet pozbyć się kompleksów. Co ważne – bez skalpela chirurgicznego i operacji plastycznych.

Zabiegi w Naszej klinice przeprowadzają tylko doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, dlatego też mogą mieć Państwo pewność, że modelowanie kształtu brody będzie zabiegiem bezpiecznym, przeprowadzonym w komfortowych warunkach. Dzięki Naszym specjalistom nawet niekształtna broda nabierze pięknego wyglądu i stanie się ozdobą każdej twarzy.

W przypadku każdego pacjenta przeprowadzamy indywidualne konsultacje, które pozwolą poznać Państwa oczekiwania i potrzeby. Lekarz dokładnie określa możliwości modelowania i odpowiada na wszystkie pytania dotyczące zabiegu. W Naszym gabinecie w Warszawie używamy produktów najwyższej jakość, pracujemy także na najlepszym sprzęcie. Dbamy o komfort pacjentów oraz ich bezpieczeństwo. Zapraszamy do wizyty w Naszej klinice (Warszawa) lub do kontaktu telefonicznego i mailowego.