Obwisłe ramiona to część ciała, którą najchętniej chowamy pod bardzo długimi bluzkami, albo za szerokimi swetrami, a tego typu ubrania rzadko kiedy dobrze się prezentują. W końcu która z nas nie marzy o tym, aby jej ramiona były smukłe, wymodelowane i pięknie się prezentowały w każdym stroju?

Latem chcemy zakładać przepiękne sukienki z odkrytymi ramionami, wycięte stroje kąpielowe i nosić krótkie bluzki. Co zrobić jednak w przypadku, gdy nasze barki nie są tak ładne, jakbyśmy tego chciały i oczekiwały? Czy jedynym rozwiązaniem jest ukrywanie ich pod rozciągniętymi ciuchami? Czy noszenie ubrań, w których jest nam za ciepło to dobry pomysł? Ależ skąd! Podpowiadamy – doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji jest lipoliza ramion, którą wykonujemy w naszym salonie (usytuowanym w Warszawie). Lipoliza iniekcyjna to zabieg polegający na deponowaniu w tkance tłuszczowej preparatu na bazie fosfatydylocholiny będącej substancją występującą naturalnie w każdym ludzkim organizmie.

Jakie są efekty takiego zabiegu i jak szybko można je zauważyć?

Preparat podawany bezpośrednio w naszą tkankę tłuszczową sprawia, że niechciane komórki się rozpadają, ulegają przemianie materii i są wydalane z organizmu. Obecnie jest to najnowocześniejsza metoda, która umożliwia bezoperacyjne, a także trwałe i przede wszystkim skuteczne zredukowanie tkani tłuszczowej z organizmu. Lipoliza ramion jest dedykowana przede wszystkim osobom, które posiadają lekką nadwagę. W zależności od ilości posiadanej tkanki tłuszczowej u danej pacjentki, zabiegi są powtarzane średnio 2-3 razy. Pomiędzy zabiegami konieczne jest zachowanie kilkutygodniowego odstępu. Zdarza się, że świetne efekty są widoczne już po wykonaniu tylko jednej sesji. Cena zabiegu jest ustalana indywidualnie, niemniej jednak skorzystanie z usług naszego salonu to gwarancja usług najwyższej jakości, które idą w parze z bardzo atrakcyjnymi cenami. Jeżeli Warszawa to miasto, w którym szukają Państwo świetnego salonu kosmetycznego, to serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej kliniki.