Tkanka tłuszczowa na brzuchu niekiedy bywa bardzo trudna do zniwelowania. Nawet restrykcyjna dieta czy też systematyczne treningi mięśni brzucha często nie dają zadowalających efektów. Na szczęście z pomocą zarówno paniom, jak i panom zmagającym się z tym problemem przychodzi lipoliza iniekcyjna. Sposobem na odchudzanie nazywają ją często specjaliści, którzy wiedzą, jak świetnie efekty daje modelowanie brzucha przy pomocy preparatu na bazie fosfatydylocholiny. Na terenie miasta Warszawa można w doskonałych, komfortowych warunkach poddać się temu zabiegowi w uznanej Klinice Medycyny Estetycznej PANEK CLINIC.

Usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha nie musi wiązać się już z zabiegiem chirurgicznym, gdyż lipoliza iniekcyjna tego obszaru jest porównywalnie skuteczna. Efekty zabiegu są szybkie, aponadto w odróżnieniu od liposukcji lipoliza iniekcyjna brzucha nie powoduje u Pacjenta dużego dyskomfortu. Często zdarza się, że Pacjent jest zadowolony z rezultatów już po pierwszym zabiegu. W pozostałych przypadkach konieczne jest przeprowadzenie serii najczęściej dwóch bądź ewentualnie trzech zabiegów, które będą następowały co kilka tygodni.

Modelowanie brzucha w Warszawie

Fosfatydylocholina, która jest główną substancją aktywną biorącą udział w procesie lipolizy, w naturze występuje właśnie w ludzkim ciele. Jej wstrzyknięcie przy pomocy cieniutkich igieł w miejsce otłuszczeń na brzuchu spowoduje, że zalegające komórki lipidowe zostaną rozbite, po czym w wątrobie przekształcone zostaną w trójglicerydy. Następnie w takiej właśnie postaci zostaną one całkowicie i bezpowrotnie wydalone z organizmu. Jak widać, mechanizm działania lipolizy iniekcyjnej jest prosty oraz nieniosący za sobą żadnych zagrożeń dla Pacjenta. Sam zabieg i podanie preparatu nie są nieprzyjemne, co udało się osiągnąć poprzez zastosowanie możliwie jak najcieńszych igieł do samej iniekcji.

Warto pamiętać, że lipoliza iniekcyjna brzucha da najlepsze efekty u osób szczupłych bądź z lekką nadwagą. Zabieg ten nie jest zalecany pacjentom chorującym na otyłość.

Szukając w Warszawie specjalisty z zakresu lipolizy iniekcyjnej brzucha, warto koniecznie zwrócić uwagę własnie na Klinikę Medycyny Estetycznej PANEK CLINIC. Jest to miejsce cieszące się doskonałą renomą i ogromnym zaufaniem pacjentów. Ponadto zabieg ten charakteryzuje poza najwyższym poziomem profesjonalizmu także konkurencyjna cena. W Klinice PANEK CLINIC najwyższy nacisk kładziony jest na komfort Pacjenta, co udaje się uzyskać poprzez całkowicie indywidualne podejście do każdego przypadku.