PQAGE to innowacyjny peeling ujędrniająco-liftingujący do biorewitalizacji skóry. To nowa formuła będąca mieszanką TCA i nadtlenku mocnika, która wywołuje silną reakcję w najgłębszych warstwach skóry właściwej.

Wskazania:

 • utrata napięcia i jędrności skóry twarzy
 • skóra trądzikowa
 • rozstępy
 • blizny
 • przebarwienia

Oczekiwany efekt:

 • natychmiastowe działanie anti-aging
 • poprawa napięcia skóry
 • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu
 • wygładzenie skóry i redukcja zaskórników
 • usunięcie przebarwień

Zobacz cennik

Pamiętaj

PQAGE nie powoduje uszkodzeń naskórka. Jest niezwykle bezpieczny nawet dla skóry wrażliwej. Można go stosować przez cały rok.

To bardzo skuteczna i bezpieczna metoda dostarczania substancji aktywnych bezpośrednio do skóry właściwej. Dysponujemy kilkoma metodami mezoterapii takimi jak tradycyjna mezoterapia mikroigłowa, dermapen, roller. Każda z tych metod poza umożliwieniem podania substancji w miejsce jej najlepszego wchłaniana, powoduje pobudzenie naturalnych procesów regeneracji skóry oraz produkcji kolagenu. Dzięki bardzo szerokiemu wachlarzowi koktajli czyli mieszanek substancji aktywnych technikę tą możemy wykorzystać do:
 • Nawilżenia i odżywienia skóry
 • Ujędrnienia skóry
 • Ujednolicenia kolorytu skóry i niwelacji przebarwień
 • Uelastycznienia i zmniejszenia widoczności popękanych naczynek
 • Rewitalizacji skóry i niwelacji zmarszczek
 • Redukcji blizn i rozstępów
 • Redukcji cieni pod oczami
 • Redukcji cellulitu
 • Zagęszczenia włosów
Efekty widać już po jednym zabiegu jednak dla pełnego efektu zaleca się wykonani serii 4-6 zabiegów.

Mezoterapia vitaminowa (NCTF)

Mezoterapia witaminowa przeciwdziała starzeniu się skóry, ma na celu na celu biorewitalizację i nawilżenie zmęczonej, matowej skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek.

Mezoterapiaaminokwasowa (JALUPRO)

JALUPRO – to biorewitalizacja skóry wysoko stężonym kwasem hialuronowym oraz kompleksem aminokwasów

Wskazania do zabiegu:

 • skóra z oznakami starzenia i fotostarzenia
 • korekcja średnio głębokich zmarszczek
 • skóra wysuszona po inwazyjnych terapiach
 • leczenie blizn potrądzikowych
 • leczenie rozstępów

JALUPRO to preparat do mezoterapii, dzięki którym możemy nie tylko znacznie opóźnić procesy starzenia, ale przede wszystkim głęboko zrewitalizować skórę.

Produkt zawiera innowacyjne połączenie kompleksu aminokwasów oraz wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Efektem działania tych substancji jest zarówno wypełnienie, jak i głębokie nawilżenie skóry.

Aminokwasy zawarte w Jalupro pobudzają fibroblasty, które powodują napięcie i zagęszczenie skóry. Badania naukowe potwierdzają, że połączenie aminokwasów (glicyna, l-prolina, l-lizyna i l-leucyna) z kwasem hialuronowym wspiera proces bio-rewitalizacji. Z kolei leucyna, która jest jednym z głównych składników kolagenu, odbudowuje strukturę skóry nadając jej sprężystość i gęstość.

Zabiegi z wykorzystaniem Jalupro intensywnie regenerują skórę, co jest pożądane, zwłaszcza po przebytych terapiach o charakterze inwazyjnym, gdy tkanki mają zwiększone zapotrzebowanie na substancje odżywcze, przyśpieszające regenerację.

Kwas hialuronowy mh18 (FILLMED)/RICH (CROMA)

Nawilżenie i odmłodzenia zmęczonej skóry

Filorga M-HA18 to wypełniający specyfik o wyjątkowym składzie bazujący na stabilizowanym kwasie hialuronowym i glicerolu. Określa się go mianem wiskoelastyka, co oznacza, że jako substancja może zmieniać swoją strukturę przechodząc z elastycznej w lepką. Właściwości M-HA18 w znaczny sposób wpływają na głębokie nawilżenie wszystkich warstw skóry, zapobiegając przesuszeniu. Przy okazji, niwelując drobne zmarszczki, nadaje skórze zdrowy i pogodny wygląd. Preparat poprawia gęstość skóry i przywraca jej jędrność. Uzupełniając swoim składem braki endogennego kwasu hialuronowego powstałe na skutek starzenia się skóry lub jego utraty w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońce, stymuluje również wzrost fibroblastów (włókien odpowiedzialnych m. in. za produkcję kolagenu) umożliwiając formowanie nowej tkanki. Unikalny skład preparatu zapewnia wydłużony efekt poprawy napięcia i elastyczności skóry.

Mezoterapia saypha® RICH, zawiera dużo niesieciowego kwasu hialuronowego o bardzo dużej masie molekularnej (dzięki temu daje bardzo duże nawilżenie) i glicerol, który stabilizuje kwas hialuronowego oraz wpływa na nawilżenie skóry. Połączenie tych dwóch składników sprawia, że poprawia się elastyczność i napięcie skóry. Redukcji ulegają również drobne zmarszczki.

Regularne wstrzykiwanie kwasu hialuronowego pod skórę pomaga spowolnić proces starzenia.

Zobacz cennik

To nowa, globalna strategia anty-age, osiągająca efekt pełnego liftingu, przywracająca prawidłowy kształt owalu twarzy oraz poprawiająca strukturę tkanki podskórnej bez użycia skalpela. Program adresowany jest do białek – progerin, które decydują o tempie starzenia się komórek. Zabieg dla każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn po 40 roku życia. Polecany szczególnie dla skóry wymagającej ujędrnienia i napięcia.

Zobacz cennik

Kosmetologia estetyczna w Warszawie

Kosmetologia estetyczna jest dziedziną, dzięki której dłużej możemy cieszyć się młodą i jędrną skórą oraz zdrowymi włosami i paznokciami. Jest to dział dermatologii, który łączy w sobie wiedzę czerpaną z wielu nauk, jak chemia, biologia czy medycyna. Kosmetologia estetyczna jest bezinwazyjna, zabiegi pielęgnacyjne są przeprowadzane z wykorzystaniem odpowiednio dobranych kosmetyków, stosuje się także diety i zabiegi rehabilitacyjne, które wpływają korzystnie na atrakcyjność fizyczną. Wszystkim, których interesuje kosmetologia estetyczna, Warszawa ma wiele do zaoferowania – w stolicy właśnie działa najwięcej gabinetów oferujących duży wybór zabiegów upiększających.

W Warszawie bez problemu znajdziemy najlepiej dopasowany do naszych problemów dermatologicznych zabieg. Do najpopularniejszych i przynoszących najlepsze efekty zabiegów zalicza się popularny botoks, który jest skuteczny w walce ze zmarszczkami mimicznymi. W naszej warszawskiej klinice możemy się też poddać mezoterapii zwanej wampirzym liftingiem, która powoduje regenerację skóry. Dobroczynny wpływ kosmetologii estetycznej mogą także poznać osoby pragnące poprawić owal twarzy lub powiększyć usta. Służy do tego kwas hialuronowy, który jest naturalną substancją występującą w organizmach żywych. Kosmetologia estetyczna to ciągle się zmieniająca, coraz doskonalsza i bezpieczniejsza dziedzina. W Warszawie wykonywaniem zabiegów zajmują się dobrze wykształceni, profesjonalni kosmetolodzy, którym bez obaw możemy powierzyć swoje zdrowie i urodę.