Maciej Panek – lekarz medycyny estetycznej znany nie tylko w Warszawie i Polsce ale na całym świecie, to postać nietuzinkowa. Oryginalny, wizjoner, którego pomysły zaskakują nawet najbliższych przyjaciół. Tak było także podczas przygotowanego przez niego przyjęcia z okazji 2 urodzin jego „zawodowego dziecka” czyli kliniki medycyny estetycznej PANEK CLINIC.

Na ten wieczór bowiem Maciej zabrał swoich gości …. w niezapomniany lot. Urodziny, zorganizowane w konwencji lini lotniczych Panek Airlines zaskoczyły i rozbawiły zaproszonych gości. Ci bowiem, przybywszy do kliniki w przekonaniu o odbywającej się tu imprezie, zostali przetransferowani w miejsce o którym nie mieli pojęcia, a skąd mogli podziwiać panoramę Warszawy, będąc niczym w chmurach podczas lotu. Docelowa impreza odbywała się na 10 piętrze luksusowego hotelu Mercure Grand.

W trakcie imprezy prowadzonej przez Marzenę Jarczak w towarzystwie Macieja, zostały także uroczyście odsłonione przepiękne portrety Ambasadorów kliniki, z którymi Maciej związany jest od wielu miesięcy.